Ένα ντουέτο τραγουδάει για τις περίεργες μέρες του Πάσχα σε καραντίνα
Με έμπνευση από τον υφυπουργό Πολιτικής Προστασίας, Νίκο Χαρδαλιά και μπόλικο χιούμορ το ντουέτο με το όνομα Ν-oah's ar-K από τα ονόματα των μελών του (Νίκος και Κερκύρα) διασκεύασαν το παραδοσιακό "Στου παιδιού μου τη χαρά» δίνοντάς του μια νότα... κορονοϊού.
«Ρώτησα τον Χαρδαλιά που να κάνω πασχαλιά… και μου είπε μείνε σπίτι, που κυκλοφορεί η γρίπη και θα βγεις ξανά την Τρίτη», αναφέρουν στο τραγούδι τους, που προκαλεί χαμόγελα εν μέσω καραντίνας.